Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /strona2017/templates/dd_angelchurch_26/functions.php on line 199

Wielki Post - czas wzrastania w Duchu Świętym

Środa Popielcowa przypomni nam konieczność naszej kruchej egzystencji i wezwie nas do nawrócenia. Przeżywajmy ten czas na modlitwie, czuwaniu i poście. Warto podjąć dodbrowolne postanowienia, które pomogą nam w walce ze złem. Nie zapomnijmy o Drodze Krzyżowej i Gożkich Żalach przez udział w tych nabożeństwach otrzymujemy potrzebne łaski do prowadzenia życia duchowego. Niech Wielki Post będzie czasem kształtowania charakteru ducha i podejmowania wyzwań codzienności w której się znajdujemy a Maryja Bolesna niech prowadzi nas przez Kalwarie do Zmartwychwstania. Krzyż z kościoła oo. Augustianów w Krakowie (fot. Ks. Grzegorz)

Copyright © 2021. Parafia Borowno  Rights Reserved.