Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /strona2017/templates/dd_angelchurch_26/functions.php on line 199

"Misterium Miłości" w naszym kościele

W Niedzielę Palmową w naszej świątyni mieliśmy okazję wziąć udział w niezwykłym teatrze cieni przygotowanym przez uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie. Młodym aktorom towarzyszył chór dziecięcy. W podniosłej atmosferze i przy zgaszonych światłach mogliśmy uczestniczyć w Misterium Męki Jezusa, która wprowadziła nas w najważniejszy okres liturgiczny w roku - Wielki Tydzień.

Serdecznie dziękujemy dzieciom, młodzieży i nauczycielom z naszej szkoły za pracę, którą włozyli w przygotowanie spektaklu. Składamy również podziękowania naszym "Borowiankom", które wykonały dla nas dwa przepiekne utwoy pasyjne.

Copyright © 2021. Parafia Borowno  Rights Reserved.