17. niedziela zwykła   25.07.2021 r.

1. I. 1. Dziękujemy za ofiary pieniężne (indywidualne i z tacy) na remont kościoła złożone w zeszłą 3. niedzielę miesiąca: w Borownie 3.000 zł;
    w Grabowej 170 zł. i w Zdrowej 120 zł. W sumie na koncie bankowym znajduje się 87.149 zł.
    2. Dziękuję za konstruktywne spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
    Ustaliliśmy m.in.:
    a. dożynki parafialne na 22 sierpnia br. o godz. 11.30;
    b. zmianę pieca w kościele;
    c. porządki i wytyczenie nowej części cmentarza.
    3. Serdecznie dziękujemy za pomoc w tym tygodniu:
    a. Paniom za porządki w kościele i złożoną ofiarę na kwiaty: Barbarze Witczak, Bieleckiej Barbarze i Weronice, Broniszewskiej Oldze oraz Joannie Knot-Grabińskiej;
    b. młodzieży: Michał Wróbel i Łukasz Ancerowicz;
    c. Nowożeńcom: Katarzyna i Michał Włudzik za kwiaty w kościele, a Pani Elżbiecie Jędreckiej za ułożenie z nich pięknych kompozycji.
    4. Prosimy w najbliższą sobotę o pomoc w porządkach w kościele przedstawicieli rodzin: Banaś, Góreccy, Kutak i Borkowskich.

II. Dziękuję za przyjazne spotkania i za wszelkie dobre podpowiedzi (rady) od Przedstawicieli i Opiekunów kaplic dojazdowych w Grabowej, Jackowie i Zdrowej. Bardzo proszę o zrozumienie we wprowadzanych zmianach, które nam (księżom) usprawnią funkcjonowanie.
    1. W GRABOWEJ Msza św. w niedzielę o godz. 11.30.
    2. W ZDROWEJ Msza św. w tygodniu (wtorek) o godz. 16.30.
    3. W JACKOWIE Msza św. w środę i w sobotę o godz. 16.30.
  2. III. W przyszłą niedzielę (z racji 1. niedzieli miesiąca) adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 15.30. Zapraszamy, aby w ciszy trwać przed Chrystusem.
Copyright © 2021. Parafia Borowno  Rights Reserved.