Nabożeństwa Wielkopostne w Parafii

Wielki Post to czas łaski i nawrócenia się do Boga. W owocnym przeżyciu tego czasu pomaga nam rozważanie tajemnic (stacji) Drogi Krzyżowej naszego Pana Jezusa Chrystusa.

W Borownie w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.15. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.30.

W Grabowej w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00. Gorzkie Żale przed Mszą św. niedzielną o godz. 11.00.

W Jackowie w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00. Gorzkie Żale po Mszy św. niedzielnej (ok. 10.45).

W Zdrowej w piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00. Gorzkie Żale po Mszy św. niedzielnej (ok. 08.50).

do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii:
W JACKOWIE 18 marca o godz. 17.00;
W ZDROWEJ 25 marca o godz. 17.00;
W BOROWNIE 8 kwietnia o godz. 16.30.
Nasze uczestnictwo potraktujemy jako modlitwę wynagradzającą za grzechy, błagalną o nawrócenie oraz świadectwo naszej wiary w Boga i przynależności do Kościoła Katolickiego. Gromadzimy się na rozpoczęcie w kościele.