Warsztaty muzyczne w Łodzi

Kto był na poświęceniu pokarmów, ten słyszał o muzycznych warsztatach dla naszych dzieciaków z parafialnej scholi.
Formularze na ten wyjazd, do wypełnienia przez rodziców, można zabrać z zakrystii (rodzice) oraz w szkole od p. Marioli oraz ks. Mateusza (dzieci). Pierwszeństwo mają osoby, które już w scholi śpiewają, a liczba miejsc ograniczona.
Zapisy trwają do 28 kwietnia włącznie.

Termin wyjazdu: 11 maja 2024

Miejsce: Żeromskiego 26 w Łodzi, Szkoła im. Św. Ignacego Loyoli.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci muzykalnych, lubiących śpiewać, grających na instrumentach. To warsztaty dla osób lubiących śpiewać dla scholi dziecięcych i młodszych zespołów parafialnych.
Wraz z dziećmi przyjeżdżają pełnoletni opiekunowie, którzy zajmują się dziećmi w czasie przerw i biorą na siebie odpowiedzialność za podopiecznych podczas całych warsztatów. Jeden opiekun może zajmować się kilkoma dzieciakami.

Szczegóły:
https://centrum.mocniwduchu.pl/rekol…/warsztaty-muzyczne-2