Intencje mszalne 16.02.24 r.-10.03.24 r.

PIĄTEK PO POPIELCU – 16.02.2024
07:00 BOROWNO: + Włodzimierz Szczepocki (od rodz. Sosneckich i Wróblów)
16:30 JACKÓW: + Marianna Broniszewska (od syna Andrzeja z dziećmi)
18:00 BOROWNO: MSZA NOWENNOWA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
SOBOTA PO POPIELCU – 17.02.2024
07:00 BOROWNO: + Teresa Worwąg (od Zespołu „BOROWIANKI”)
18:00 BOROWNO: + Pelagia, Stanisław, Bronisława, Andrzej Rogozińscy o szczęśliwe rozwiązanie dla Ani i powrót do pełni sił po porodzie
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02.2024
08:00 BOROWNO: + Krystyna (9 r. śm.), Hieronim Kazimierczak;
   Wiktoria, Józef Kowalczyk
09:15 ZDROWA: ZA PARAFIAN
10:15 JACKÓW: 1) + Marian Klekot (1 r. śm.)
2) + Genowefa Kuna (od rodz. Łapetów)
11:30 BOROWNO: 1)  DZIĘKCZYNNA
2) O Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla
Michałka Broniszewskiego z racji 1 r. ur.
(od rodziców i brata)
13:00 GRABOWA: + Henryk Pożarlik (od Władysławy Suligi)
16:00 BOROWNO: + Ewa Turek (od syna Michała)
PONIEDZIAŁEK – 19.02.2024
07:00 BOROWNO: + Jerzy Ososiński (od rodz. Zużewicz i Skalik)
18:00 BOROWNO: + Kazimierz Pożarlik (do córki Ilony z mężem)
WTOREK – 20.02.2024
07:00 BOROWNO: 1) + ks. Mirosław Chyra (9 r. śm.)
2) + Maria Brzeszczak
(od rodz. Cebulów)
18:00 BOROWNO: O Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla
Alfredy Suligi w 90 r. urodzin
ŚRODA – 21.02.2024
07:00 BOROWNO: + Janina Wróbel (od sąsiadów Tyrków, Ciesielskich i Leciaków)
18:00 BOROWNO: + Eleonora, Stanisława, Władysław, Krystyna, Zygmunt Migoń; zm. z rodz. Migoniów i Karoniów
CZWARTEK – 22.02.2024 ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA
07:00 BOROWNO: + Zygmunt Migoń (od Marioli i Ryszarda Koćwin z rodz.)
16:30 ZDROWA: + Kazimierz Góra (od sąsiadów z ul. Zastawie)
18:00 BOROWNO: + Czesława, Edward Jagusiak; Józef Plaskacz
PIĄTEK – 23.02.2024
07:00 BOROWNO: + Rafał Deszcz (od sąsiadki Dorotki Los)
16:30 JACKÓW: + Tomasz Piechowicz (od Alicji i Kamila Boralów)
18:00 BOROWNO: + Marta Jędrczak (od Kasi Góra z Piotrem)
SOBOTA – 24.02.2024
07:00 BOROWNO: + Beata Deszcz
  
(od Dyrekcji, nauczycieli, koleżanek i kolegów ZSP w Borownie)
18:00 BOROWNO: + Mariusz Lewandowski (2 r. śm. – od żony z dziećmi)
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2024
08:00 BOROWNO: + Genowefa, Stanisław, Ewa Postawa; Wiesław Leciak
09:15 ZDROWA: + Genowefa, Józef, Agnieszka, Jan Policińscy
10:15 JACKÓW: 1) + Ewelina Dziubińska (3 r. śm.)
2) + Marian Wiciński
(od teściowej Joanny)
11:30 BOROWNO: O Boże Błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla
Jadwigi i Sławomira Krogulców z racji 50 r. ślubu
13:00 GRABOWA: + Stefan Suliga (od żony z dziećmi)
16:00 BOROWNO: O Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Boskiej dla Moniki z racji 50 r. ur. i chrztu świętego
PONIEDZIAŁEK – 26.02.2024
07:00 BOROWNO: ZA PARAFIAN
18:00 BOROWNO: + Ryszard Kotarski (od Edyty Zalas z rodz.)
WTOREK – 27.02.2024
07:00 BOROWNO: + Maria Jędrecka (od pracowników lakierni w Kokawie)
18:00 BOROWNO: + Elżbieta Grabara (od bratowej Janiny Szyda z rodz.)
ŚRODA – 28.02.2024
07:00 BOROWNO: + Bogusława Górecka (od sąsiadów z ul. J. Długosza)
18:00 BOROWNO: + Eleonora, Zofia, Stanisław, Jan, Zbigniew Nowak
  
(od syna z rodz.)
CZWARTEK – 29.02.2024
07:00 BOROWNO: + Adelajda Zioła (od Zenony i Anny Wróblewskich)
16:30 ZDROWA: + Henryk Rusajczyk (od Stanisławy Porady)
18:00 BOROWNO: + Władysław, Genowefa Łapeta; Franciszek, Maria Gajda
PIĄTEK – 01.03.2024
07:00 BOROWNO: + Barbara Migoń (od syna Piotra z żoną Mileną i dziećmi)
16:30 JACKÓW: + Janina Pluta (od swatki Krystyny Konstanciak)
18:00 BOROWNO: + Teresa (r. śm.), Wojciech, Weronika, Stanisław Wawszczak;
   Marianna, Józef Klekot
SOBOTA – 02.03.2024
07:00 BOROWNO: + Tadeusz, Genoerfa Postawa
18:00 BOROWNO: + Anita Serwiak
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 03.03.2024
08:00 BOROWNO: 1) + Kazimiera, Jan Pomada;
   Kazimiera, Jan Krupa; Helena Bartelak

2) + Helena, Marceli Jeziorowscy; Jan, Zofia, Tadeusz Gałkowscy
09:15 ZDROWA: + Tadeusz(2 r. śm.), Gabriela Łapeta;
   Michalina, Władysław, Stanisław Pruciak; Henryk Owczarek
10:15 JACKÓW: 1) ZA PARAFIAN
2) + Zofia Wicińska
(od teściowej Joanny Sałacińskiej z rodz.)
11:30 BOROWNO: + Helena Ciesielska (z okazji imienin); Marian Ciesielski;
   Marianna, Kazimierz Brzeszczak
13:00 GRABOWA: + Marianna, Władysław, Edward, Henryk, Stanisława,
   Józefa, Jan Bernard
16:00 BOROWNO: + Stanisław Ziętka (od córki Aleksandry i zięcia Krzysztofa)
PONIEDZIAŁEK – 04.03.2024
07:00 BOROWNO: + Józef Pigoń (od siostry Zdzisławy z rodz.)
18:00 BOROWNO: + Jan Kokoszka (od syna Konrada z rodz.)
WTOREK – 05.03.2024
07:00 BOROWNO: + Ryszard Wróbel (od chrzestnego Zdzisława z rodz.)
18:00 BOROWNO: + Teresa Biecek (od syna Macieja z żoną i córką Natalią)
ŚRODA – 06.03.2024
07:00 BOROWNO: + Paweł Gonera (od Jurka Bożek z rodz.)
18:00 BOROWNO: MSZA NOWENNOWA DO M.B. SZKAPLERZNEJ      
CZWARTEK – 07.03.2024
07:00 BOROWNO: + Zygmunt Wróbel (od sąsiadów z ul. Klonowej i Polnej)
16:30 ZDROWA: + Jacek Serwiak (od cioci Haliny z rodz. z Kościelca)
18:00 BOROWNO: + Kazimierz Radecki (od właścicieli firmy „EKOMAK”);
Mariusz Lewandowski
(od Piotra Juszczyka, wójta Gminy Kłomnice)
PIĄTEK – 08.03.2024
07:00 BOROWNO: + Krystyna Jamrozik (od rodz. Borkowskich)
16:30 JACKÓW: + Tomasz Piechowicz (od Agaty i Sławomira Wróblewskich)
18:00 BOROWNO: + Teresa, Stefan, Jacek Pikos;
   Dominik, Grzegorz, Marian, Jadwiga Nowińscy
SOBOTA – 09.03.2024
07:00 BOROWNO: + Elżbieta Grabara (od Bratanicy Marioli z rodz.)
18:00 BOROWNO: + Marianna, Kazimierz, Dorota, Michał, Bronisława, Michał
   Dzimińscy; Katarzyna, Teofil, Lucjan Pikos
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2024
08:00 BOROWNO: + Zygmunt Migoń
09:15 ZDROWA: + Zbigniew Sadziak; Tadeusz, Stefan, Stanisława, Józef Merda
10:15 JACKÓW: 1) + Jan (8r. śm.); Katarzyna, Piotr, Stanisław, Cecylia Kurzacz
2) + Grzegorz Kulej
(od najbliższych)
11:30 BOROWNO: 1) ZA PARAFIAN
2)
+ Paweł Kozłowski (od siostrzenicy Eweliny z Miłoszem)
13:00 GRABOWA: + Henryk (1 r. śm.), Anna, Marlena Rajman
16:00 BOROWNO: + Kazimierz, Stanisław Szyda;
   Kazimierz, Józef, Felicja, Helena, Zofia Rejek